Atribuită Cumpărare directă

Dexatobrom ROMPHARM 1mg+3mg/ml sol.oft.X 5 ml = CLOPIXOL ACUPHASE 50 = CLOPIXOL DEPOT 200 mg/

Număr anunț
DA33545136
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,72 RON
Valoare atribuită
267,72 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,72 RON

din 267,72 RON estimat