Atribuită Cumpărare directă

Servici PT,DTAC +asistenta proiectant pt.,,Reabilit.energetică a muzeului orașul Deta,M.Viteazu,2,TM

Număr anunț
DA33545326
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI 2503378)
Furnizor / câștigător
KLEVER SYSTEM SRL (CUI 16861210)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.898 RON
Valoare atribuită
43.898 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.898 RON

din 43.898 RON estimat