Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE MASINI DE SPALAT
- Număr anunț
- DA33545772
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII-ASIELEC S.R.L. (CUI 43462178)
- Cod CPV
- 39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.372 RON
- Valoare atribuită
- 2.372 RON
- Data publicării
- 27.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.