Atribuită
Cumpărare directă
Bosch 2608628407 - Freza pentru canale in V, 16x15.7x45 mm, tija 8 mm, 90 grade grade-755
- Număr anunț
- DA33546705
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 589,90 RON
- Valoare atribuită
- 589,90 RON
- Data publicării
- 28.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.