Atribuită Cumpărare directă

Capace capac pentru cutii cutie de arhiva arhivare 375 x 300 x 330

Număr anunț
DA33549475
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
44618340-0 · Capace (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.370 RON
Valoare atribuită
6.370 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.370 RON

din 6.370 RON estimat