Atribuită Cumpărare directă

EPSON T664 BK/ C/ M/ Y CARTUS CERNEALA OEM

Număr anunț
DA33550828
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI 32315660)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,28 RON
Valoare atribuită
235,28 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,28 RON

din 235,28 RON estimat