Atribuită Cumpărare directă

achizitionat tevi pvc

Număr anunț
DA33551026
Autoritate contractantă
COMUNA SAELELE (PRIMARIA COMUNEI SAELELE) (CUI 16388210)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.126,05 RON
Valoare atribuită
5.126,05 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.126,05 RON

din 5.126,05 RON estimat