Atribuită
Cumpărare directă
Aer conditionat Bosch CL300iU 12000 btu cu montaj inclus R12289(697)
- Număr anunț
- DA33551047
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 39717000-1 · Ventilatoare si aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.344,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.344,54 RON
- Data publicării
- 28.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.