Atribuită Cumpărare directă

Pachet Produse Curatenie

Număr anunț
DA33552625
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,73 RON
Valoare atribuită
798,73 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,73 RON

din 798,73 RON estimat