Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo V15 G3 IAP cu procesor Intel® Core™ i5-1235U pana la 4.40 GHz, 15.6", Full HD, 16GB DD

Număr anunț
DA33553750
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Ilfov (CUI 19039281)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.168 RON
Valoare atribuită
20.168 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.168 RON

din 20.168 RON estimat