Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii transport aerian (bilete avion) pe ruta CLUJ – BUCURESTI - CLUJ -12.07.2023

Număr anunț
DA33553754
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.472,22 RON
Valoare atribuită
1.472,22 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.472,22 RON

din 1.472,22 RON estimat