Atribuită Cumpărare directă

Furnizare sistem de supraveghere video pentru Comuna Jegalia Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33554048
Autoritate contractantă
COMUNA JEGALIA (CUI 3796756)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.685,62 RON
Valoare atribuită
3.685,62 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.685,62 RON

din 3.685,62 RON estimat