Atribuită Cumpărare directă

Servicii de analize namol cf Ordin 95/2005

Număr anunț
DA33554169
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
90711300-7 · Analiza a indicatorilor de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.712 RON
Valoare atribuită
1.712 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.712 RON

din 1.712 RON estimat