Atribuită Cumpărare directă

CUTII FARMACEUTICE 100 ML, CUTII FARMACEUTICE 150 ML, CUTII FARMACEUTICE 200 ML

Număr anunț
DA33554225
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.545 RON
Valoare atribuită
2.545 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.545 RON

din 2.545 RON estimat