Atribuită Cumpărare directă

POMPA DE STROPIT CU ACUMULATOR 20L , COMUNA VLADENI , JUDETUL DAMBOVITA

Număr anunț
DA33554696
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (Primaria Vladeni) (CUI 15651082)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI 14962412)
Cod CPV
42996100-5 · Pulverizatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,87 RON
Valoare atribuită
163,87 RON
Data publicării
28.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,87 RON

din 163,87 RON estimat