Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT CU AUTOCARUL 54 LOCURI

Număr anunț
DA33555194
Autoritate contractantă
CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA
Furnizor / câștigător
IRI TRANS STEF 2010 SRL (CUI 24014593)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.995,20 RON
Valoare atribuită
2.995,20 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
30.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.995,20 RON

din 2.995,20 RON estimat