Atribuită
Cumpărare directă
Solutii de siguranta rutiera
- Număr anunț
- DA33556206
- Autoritate contractantă
- INTRETINERE DRUMURI HARGHITA (CUI 42785235)
- Furnizor / câștigător
- BETAK SA (CUI 573768)
- Cod CPV
- 34928110-2 · Parapete rutiere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.503,55 RON
- Valoare atribuită
- 13.503,55 RON
- Data publicării
- 29.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.