Atribuită Cumpărare directă

ARTICOLE REPARATII SI INTRETINERE CURENTA

Număr anunț
DA33556453
Autoritate contractantă
COMUNA CICLOVA ROMANA (CUI 3227688)
Furnizor / câștigător
Sc Id Marsil Com Srl (CUI 19196405)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.540,93 RON
Valoare atribuită
4.540,93 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
30.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.540,93 RON

din 4.540,93 RON estimat