Atribuită Cumpărare directă

Elaborare docuemntatie tehnico-economica -Platforma de gunoi

Număr anunț
DA33556732
Autoritate contractantă
Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI 34247855)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat