Atribuită Cumpărare directă

SERVICII SPALARE SI CURATARE AUTOTURISME - IT Craiova

Număr anunț
DA33557294
Autoritate contractantă
INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
Furnizor / câștigător
LAPOZUN EXIM SRL (CUI 34394627)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.105 RON
Valoare atribuită
3.105 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
04.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.105 RON

din 3.105 RON estimat