Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE STATII DE AUTOBUZ

Număr anunț
DA33557398
Autoritate contractantă
COMUNA SAGNA (CUI 2613796)
Furnizor / câștigător
ART FIER SAGNA S.R.L. (CUI 43747159)
Cod CPV
45213311-6 · Lucrari de constructii de statii de autobuz (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.444 RON
Valoare atribuită
4.444 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
05.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.444 RON

din 4.444 RON estimat