Atribuită
Cumpărare directă
SSD Samsung 870 EVO 1TB SATA-III 2.5
- Număr anunț
- DA33558363
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE ORGANICA SI SUPRAMOLECULARA "COSTIN D. NENITESCU (CUI 4221071)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276,46 RON
- Valoare atribuită
- 276,46 RON
- Data publicării
- 29.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.