Atribuită Cumpărare directă

Achizitie piese de schimb reparare sistemului de securitate la OJP Buzau CN-PR

Număr anunț
DA33558380
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
INTERNATIONAL CENTURION GARANTY SRL (CUI 30430948)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.885 RON
Valoare atribuită
1.885 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
30.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.885 RON

din 1.885 RON estimat