Atribuită Cumpărare directă

Memorii Corsair Vengeance LPX Black DDR4, 2x16GB, 2400 MHz, CL 16

Număr anunț
DA33558397
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE ORGANICA SI SUPRAMOLECULARA "COSTIN D. NENITESCU (CUI 4221071)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30236100-3 · Echipament de extindere a memoriei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,40 RON
Valoare atribuită
308,40 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
30.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,40 RON

din 308,40 RON estimat