Atribuită Cumpărare directă

Condensator forma dreapta ( Liebig-Wes ) Lungime utila : 200 mm NS : 19/26

Număr anunț
DA33560476
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,76 RON
Valoare atribuită
339,76 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,76 RON

din 339,76 RON estimat