Atribuită Cumpărare directă

Diverse articole plapume LMPPAD Locuinta maxim protejata pers adulte cu dizabilitati Frank

Număr anunț
DA33561151
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
JYSK ROMÂNIA SRL (CUI 18107744)
Cod CPV
39560000-5 · Diverse articole textile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,90 RON
Valoare atribuită
705,90 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
04.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,90 RON

din 705,90 RON estimat