Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare baterie lavoar perete cu cartus ceramic de 40 mm. cu pipa mobila și capac WC.
- Număr anunț
- DA33562007
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.201,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.201,60 RON
- Data publicării
- 29.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.