Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de refiscalizare a 40 buc. aparate de marcat electronice fiscale

Număr anunț
DA33563379
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
CRIA SOFT SOLUTIONS SRL (CUI 31328572)
Cod CPV
79220000-2 · Servicii fiscale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
30.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat