Atribuită Cumpărare directă

ALIMENTE BIBERONERIE

Număr anunț
DA33563395
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL (CUI 26521290)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,20 RON
Valoare atribuită
609,20 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,20 RON

din 609,20 RON estimat