Atribuită Cumpărare directă

Servicii conferinta

Număr anunț
DA33563467
Autoritate contractantă
ASOCIATIA AEROPORTURILOR DIN ROMANIA (CUI 11768803)
Furnizor / câștigător
HOTEL GRADINA MORII S.R.L. (CUI 40709827)
Cod CPV
55120000-7 · Servicii de reuniuni si conferinte organizate la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.779,82 RON
Valoare atribuită
35.779,82 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
30.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.779,82 RON

din 35.779,82 RON estimat