Atribuită Cumpărare directă

CARUCIOR CURATENIE PROFESIONAL - CRESA NR. 9

Număr anunț
DA33563523
Autoritate contractantă
CRESA BRASOV (CUI 15141156)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623,90 RON
Valoare atribuită
623,90 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
30.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623,90 RON

din 623,90 RON estimat