Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIVERSE

Număr anunț
DA33563933
Autoritate contractantă
COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
Furnizor / câștigător
PRACTIKER BILLA SRL (CUI 15012941)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,14 RON
Valoare atribuită
737,14 RON
Data publicării
29.06.2023 00:00
Data finalizării
30.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,14 RON

din 737,14 RON estimat