Atribuită Cumpărare directă

Produse IT

Număr anunț
DA33564041
Autoritate contractantă
Apa Termic Transport SA Sighisoara (CUI 1225869)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.749,20 RON
Valoare atribuită
4.749,20 RON
Data publicării
30.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.749,20 RON

din 4.749,20 RON estimat