Atribuită Cumpărare directă

Piese iveco Cj18DBH si CJ74APA

Număr anunț
DA33564102
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
34326000-8 · Cricuri pentru vehicule, ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.670,38 RON
Valoare atribuită
3.670,38 RON
Data publicării
30.06.2023 00:00
Data finalizării
05.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.670,38 RON

din 3.670,38 RON estimat