Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnică de calitate a proiectului tehnic - Reabilitare Colegiul Dobrogean «Spiru Haret»

Număr anunț
DA34807923
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
MC PROIECTARE ŞI RESTAURARE S.R.L. (CUI 40970392)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
09.01.2024 13:46
Data finalizării
22.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON