Atribuită
Cumpărare directă
Echipament protectie
- Număr anunț
- DA33566197
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
- Furnizor / câștigător
- VIKMAR SERV SRL (CUI 33194132)
- Cod CPV
- 18140000-2 · Accesorii pentru imbracaminte de lucru (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.469 RON
- Valoare atribuită
- 7.469 RON
- Data publicării
- 30.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.07.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.