Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE NELIMENTARE GRADINITA FILIPESTI

Număr anunț
DA33567091
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2,COMUNA FILIPESTII DE PADURE (CUI 29038860)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,80 RON
Valoare atribuită
163,80 RON
Data publicării
30.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,80 RON

din 163,80 RON estimat