Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse recreative cod SMIS121573

Număr anunț
DA33568632
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
NEDATIM CONCEPT SRL (CUI 37879139)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.733 RON
Valoare atribuită
25.733 RON
Data publicării
30.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.733 RON

din 25.733 RON estimat