Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru obtinerea fondurilor PNRR - cf nota 65449/27.06.2023

Număr anunț
DA33568905
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
ICC SCHOOL TRAINING S.R.L. (CUI 47089650)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.500 RON
Valoare atribuită
178.500 RON
Data publicării
30.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178.500 RON

din 178.500 RON estimat