Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE DRAPELE PENTRU CATARGE

Număr anunț
DA33569084
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Stampei (Primaria Poiana Stampei) (CUI 5021250)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340 RON
Valoare atribuită
2.340 RON
Data publicării
30.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340 RON

din 2.340 RON estimat