Atribuită Cumpărare directă

Geanta Laptop Rivacase 8251, 17inch, Grey

Număr anunț
DA33569869
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CALARASI (CUI 9879630)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30237270-2 · Genti pentru computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,04 RON
Valoare atribuită
126,04 RON
Data publicării
30.06.2023 00:00
Data finalizării
01.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,04 RON

din 126,04 RON estimat