Atribuită Cumpărare directă

pachet reparatie/ piese de schimb masa de operatie Mars 2.03 conf ref 6837/24.04.2023

Număr anunț
DA33570369
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI 38022073)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.903,33 RON
Valoare atribuită
22.903,33 RON
Data publicării
30.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.903,33 RON

din 22.903,33 RON estimat