Atribuită Cumpărare directă

NEXODAL 0,4MG/ML SOL INJ (NALOXONUM) ORPHAN

Număr anunț
DA33570617
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,07 RON
Valoare atribuită
525,07 RON
Data publicării
30.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525,07 RON

din 525,07 RON estimat