Atribuită
Cumpărare directă
FILTRU PENTRU DELEUCOCITARE MASA TROMBOCITARA, 3-6 UNITATI
- Număr anunț
- DA33570717
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
- Cod CPV
- 33141630-5 · Filtre de plasma sanguina (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.400 RON
- Valoare atribuită
- 37.400 RON
- Data publicării
- 30.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.