Atribuită Cumpărare directă

Transpaleta manuala

Număr anunț
DA34862081
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
UTIL S.P.C. SRL (CUI 1285275)
Cod CPV
44423300-4 · Echipament de manipulare a marfurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
18.01.2024 13:46
Data finalizării
22.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON