Atribuită Cumpărare directă

Matura maturi cu perii lungi din plastic pentru interior exterior de 11 cm 11cm Montana

Număr anunț
DA34877114
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
101,60 RON
Data publicării
19.01.2024 13:46
Data finalizării
22.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,60 RON