Atribuită Cumpărare directă

Unitate de stocare si Hard Disk pt.fluidizare si optimizare flux de date intern

Număr anunț
DA34874621
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.289,08 RON
Data publicării
19.01.2024 13:46
Data finalizării
23.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.289,08 RON