Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Remorcă trailer transport utilaje - SRCF Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1011920
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34223310-2 · Remorci de uz general (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322.661,13 RON
- Valoare atribuită
- 322.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2018 10:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1008954
- Termen limită
- 29.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019472
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini- Remorca Trailer Transport Utilaje.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019472.pdf
- Formulare -Remorca Trailer Transport Utilaje.doc.p7s
- Model de contract - Remorca Trailer Transport Utilaje.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SC OTTO TRAILER SRL CUI RO 18700139
Valoare atribuită
322.000 RON
din 322.661,13 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 661,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.