Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Retea de computere portabile 2, cod unic RO13847750/2018/A1/7/8
- Număr anunț
- CN1004325
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX SOLUTIONS SRL (CUI 28355283)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.378,17 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2018 15:01
- Anunț de atribuire
- CAN1008426
- Termen limită
- 23.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023936
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini retea calc 2.doc.p7s
- FisaDate_DF1023936.pdf
- Formulare retea calc.doc.p7s
- proiect contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MATRIX SOLUTIONS SRL CUI RO 28355283
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.378,17 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 378,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.