Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar servicii asistenta tehnica modul Contabilitate pentru licee 2024

Număr anunț
DA34863264
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI (CUI 29444893)
Furnizor / câștigător
ARA SOFTWARE GROUP SRL (CUI 14332522)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.605,04 RON
Data publicării
18.01.2024 13:46
Data finalizării
23.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.605,04 RON